Şeffaf Yönetim Ayrıcalıklarını Yaşayın!

Bina Yönetim Firmalarına Avantajlı Fiyatlar

Şeffaf Yönetim’in geniş ve kapsamlı özellikleri ile site yönetiminde en çok ihtiyaç duyduğunuz noktaları kolayca yönetebilirsiniz.

Profesyonel site yönetimi için titizlikle geliştirdiğimiz özelliklerle sizlere destek olmaya hazırız.

Avantajlı Fiyatlar

5.00₺ 'den başlayan Aylık Üyelik
6 Aylık Üyeliklerde %10 indirim
12 Aylık Üyeliklerde %20 indirim

Üsteklik 1 Ay boyunca bütün özellikleri ÜCRETSİZ deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Dene

Aylık Üyelik

Şeffaf Yönetim
1

12 Aylık Üyelik

Şeffaf Yönetim
1
%20 İndirim

Site Yönetiminde Neler Yapabilirsiniz?

Şeffaf Yönetim Site Yönetim Yazılımı ile site yönetiminde en çok ihtiyaç duyduğunuz işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Daire, rezidans ve işyeri mal sahiplerini, kiracılarını, eski mal sahibi ve eski kiracılarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Mal sahibi ve kiracıların borçlandırmalarını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.

Çıkan kiracı veya mal sahibinin borç ve ödemelerini istenildiği takdirde birbirlerine aktarabilirsiniz. Mal sahibi ve kiracıların aile bilgilerini tutabilirsiniz.

Borç ve ödeme bilgilerini kiracı ve mal sahibi bazında ayrı ayrı tutabilirsiniz. Tek tuşla toplu borçlandırma ve ödeme yapabilirsiniz. Borçlandırmalarınıza öncelik sırası tanımlayarak toplu ödemeleri tek tuşla girebilirsiniz. Sistem, belirlediğiniz öncelik sırasına göre borçları sırayla kapatacaktır.

Gününde ödenmeyen borçlarınıza yönetimin belirlemiş oluğu gecikme cezasını günlük, aylık ya da bakiyeli sistemi kullanarak gecikme cezaları otomatik olarak hesaplanır.

Banka entegrasyonu sayesinde banka hesabınıza gelen ödemeleri tek tek işlemek zorunda değilsiniz. Tek tuşla ödemeleri üyelerin kartlarına aktarabilirsiniz. Böylelikle hem kullanıcı hatalarının önüne geçmiş olursunuz hem de zamandan tasarruf edersiniz.

Kasa bakiye bilgilerinizi ve hesap hareketlerinizi tutabilir,detaylı raporlarını alabilirsiniz.

Gelir ve gider ödeme tiplerinizi ister tek düzen muhasebe sisteminde, ister kullanıcının belirlediği serbest metin girişi ile tanımlayabilirsiniz. Gelir ve gider işlemlerinizi cari kartlarla eşleştirebilirsiniz.

Gelir ve gider kalemlerinizi işledikten sonra işletme defteriniz otomatik olarak oluşacaktır. İşletme defteri yazmak için ek bir zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Gelen evraklarınızı sisteme kayıt edebilirsiniz. İsterseniz gelen evraklarınızı taratıp sisteme yükleyebilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda dosya, evrak aramak zorunda değilsiniz. Evraklarınız tek tuşla elinizin altında.

Giden evraklarınızı sisteme kayıt edebilirsiniz. isterseniz giden evraklarınızı taratıp sisteme yükleyebilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda dosya, evrak aramak zorunda değilsiniz. Evraklarınız tek tuşla elinizin altında.

Avukata verdiğiniz meskenlerin takibini kolayca yapabilirsiniz.

İcra durumlarını ve ödemelerini takip edebilirsiniz.

İcraya verdiğiniz ilgili aya ait borçlar avukata verildiğinde gecikme cezası durdurulur.

Sayaç/Pay ölçer değerlerinizi tek tuşla hesaplayıp meskenlere borç olarak dağıtabilirsiniz.

Dışarıdan okutturduğunuz sayaç borç tutarlarınızı tek tuşla kat maliklerine işleyebilirsiniz. Bu sayede hatalı girişlerin önüne geçebilirsiniz.

Sayaç okuma işlemini elle kendiniz yapıyorsanız son endex değerlerini girerek borçlandırma işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Cari kart işlemleri, toplu yaşam alanınızdaki tedarikçileri ve diğer cari hesapları takip etmek için kullanılan kartların eklendiği, değiştirildiği, borç ve ödeme işlemlerinin yapıldığı ekrandır.

Cari kartlarınızın iletişim bilgilerini, banka hesap bilgilerini ve hatta özel notlarını burada tutabilirsiniz.

Meskenlere borç, uyarı, ikaz ve kutlama mesajlarınızı tek tuşla gönderebilirsiniz. İsterseniz hazır şablonlar tanımlayarak her işlemde aynı mesajları tekrar tekrar yazmak zorunda kalmadan toplu veya kişiye özel SMS ve E-Posta yollayabilirsiniz.

SMS'lerinizi ileriye dönük planlayabilir, istediğiniz tarih ve saatte gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'leri geriye dönük takip edebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre raporlar hazırlayabilirsiniz.

  • Mesken genel durum listesi
  • Borç alacak listesi
  • Gelir-Gider listesi
  • Banka raporları
  • Kasa raporları
  • Cari kart raporları
  • Hesap özeti
  • İşletme defteri dökümü

Yönetim kurulu toplantılarınızı kayıt altına alabilir, karar defterlerinizi sisteme kayıt edebilirsiniz. Kararlara ihtiyaç duyulduğunda bir tıkla kararlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Toplu yaşam alanınıza ait demirbaşların takibini yapabilirsiniz. Aktif ve Çıkan demirbaşlarınızı ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Demirbaşların kime zimmetlendiğini, hangi tarihte kimden alındığını, hangi birimde kullanıldığını takip edebilirsiniz.

Yıl içerisinde gerçekleşmesini düşündüğünüz gelir ve giderlerinizi kolayca planlayabilirsiniz.

Yıl içerisinde gerçekleşen giderleri oran bazında veya tutar bazında arttırarak yeni yılın işletme projesinihazırlayabilirsiniz.

Yeni yılda gerçekleşecek ek ödemeleri işletme projenize ekleyebilirsiniz.

İş planlarınızı Ajandanıza kayıt edebilir ve yapılan işlerin ini yapabilirsiniz.

Tekrarlanan iş planınızı sisteme bir defa girerek her ay tekrar tekrar tanımlama yapmak zorunda değilsiniz. Tamamlanan işlerinizi onay vererek iş planınızdan çıkartabilirsiniz.

Tanımlanmış iş planlarınızın dökümünü alarak gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

Yöneticinize, Muhasebecinize, Güvenlik Görevlinize ve Denetçilerinize ayrı ayrı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Tanımlanan kullanıcılara bölüm bazında yetkilendirmeler verebilirsiniz.

Bu yetkiler kaydetme, düzeltme ve silme olarak ayrı ayrı verilebilir.

Site sakinlerinize anket hazırlayabilir ve sonuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Önemli duyurularınızı meskenlere kolayca ulaştırabilirsiniz. Duyurularınıza dosya ekleyebilirsiniz.