Şeffaf Yönetilmek

Herkesin Hakkı!

Apartman ve Site Yönetiminiz Daha ŞEFFAF VE KOLAY!

Şeffaf Yönetim

Amacımız her şeyin şeffaf bir şekilde yönetildiği yaşam alanlarınızın olmasını sağlamak.

Şeffaf Yönetim, bina, apartman, site, rezidans, toplu konut, AVM veya entegre tesis yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim sistemi yazılımıdır.

Kat malikleri yönetime ulaşmak ve sıkıntılarına cevap bulmakta ne kadar zorlanıyorsa, adil yöneticiler de kendilerini ve dürüst yönetimlerini anlatmakta sıkıntı çekmektedirler. Şeffaf yönetim yazılımı ile kat malikleri ve yöneticiler yönetimle ilgili olan bütün konulara tek bir noktadan erişim yapabilmektedir.

Yönetici ve kat maliklerinin bina veya sitelerinin mali durumlarını, kişilerden alınan aidatların nerelerde kullanıldığını, yapılan harcamaları, gelen faturaları, diğer ödeme işlemlerine anlaşılır ve güvenilir bir şekilde online erişilebilmelerini sağlamaktadır.

Şeffaf Yönetim'i kullanan Apartman/Site yönetimleri, kat malikleri ile paylaşmak istedikleri bilgileri tanımladıkları kullanıcı adları ile duyururken, kat malikleri de paylaşılan faturaları, borç-alacak bilgilerinin yanı sıra yönetim kurulu tarafından alınan kararlarla birlikte diğer detayları görebilecek ve SMS/mail yoluyla otomatik olarak bilgilendirilecektir. Platform üzerinden yapılan banka entegrasyonları ile yönetimlerin banka kayıt işlem sürelerini yarı yarıya azalmaktadır.

VİZYONUMUZ: Şeffaf Yönetim, seffafyonetim.com platformuna site yönetimleri ile ilk adımı attı. Şeffaf Yönetim adı altında kooperatif ve dernek yönetimlerine bu hizmeti sunmayı planlayan Şeffaf Yönetim, gelecekte de Şeffaf Yönetici adı altında Serbest Girişimcilere de dinamik ve sürekli gelişen bir sistem içerisinde yer verecektir. Network Marketing sistemi ile bireylere meslek edinme, firmalara da faaliyet alanlarını genişletme imkânı sağlayacaktır. Yönetimler en ivedi gereksinimlerini canlı destek sayesinde anında çözebilmeleri en büyük gururumuzdur.

MİSYONUMUZ: Şeffaf Yönetim adillikten, dürüstlükten ve şeffaflıktan ödün vermeden kullanıcılara güvenilir bilgiye şeffaf ulaşmasını sağlamaktadır.