Neden Şeffaf Yönetim Kullanmalısınız?

Şeffaf Yönetimi Tercih Etmeniz İçin 10 Sebep!

1

Zaman ve mekândan bağımsız çalışma olanağı sunar.

2

Merkezi sistem sayaç borçlandırmanızı tek tuşla aktarabilirsiniz.

3

İşletme Defteri dökümleriniz otomatik olarak hazırlanır.

4

İnterneti olan her yerden TV, tablet, cep telefonu, bilgisayar gibi ortamlardan erişim olanağı sağlar.

5

Muhasebe entegrasyonu sayesinde kayıtlarınızı ayrıca muhasebeye işlemek zorunda kalmazsınız.

6

Banka entegrasyonu sayesinde hızlı veri girişi.

7

Tüm modülleri ek maliyet gelecek olmadan sabit fiyatla kullanın.

8

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hızlı ve kolay kullanım.

9

Sanal POS entegrasyonu ile aidat, fatura ve diğer ödemelerinizi hızlı ve sorunsuz ödeme kolaylığı.

10

Profesyonel destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kimler Şeffaf Yönetim Ailesine Katılabilir?

Şeffaf ve profesyonel bir şekilde yönetilmek ve yönetimin her detayının takibine tek bir noktadan ulaşmak isteyen herkes Şeffaf Yönetim Ailesine katılabilir.

Şeffaf Yönetim, yöneticiler ve yönetim kurulu üyeleri, yönetimlerinin tüm gelir ve gider hareketlerinin takibini tek noktadan yaparak mümkün olan en kolay ve şeffaf şekilde yönetmenin dışında, tüm sakinlere eşit mesafede durarak yönetimler ile sakinler arasında yaşanan potansiyel sıkıntıların önüne geçmiş olurlar.

Şeffaf Yönetim, bina yönetimi ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır. Meskende oturanların ve Yöneticilerin internet bağlantısı olan her yerden bilgisayar, tablet ya da cep telefonu ile hesaplarını anlık olarak takip etme olanağı sunar.

Yöneticiler ve yönetim kurulu üyeleri, yönetimlerinin tüm kasa takibini tek noktadan paylaşarak ve mümkün olan en kolay ve şeffaf şekilde yönetmenin dışında, tüm sakinlere eşit mesafede durarak yönetimler ile sakinler arasında yaşanan potansiyel sıkıntıların önüne geçmiş olurlar.

Şeffaf Yönetim, bina yönetimi ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır. Meskende oturanların ve yöneticilerin internet bağlantısı olan her yerden bilgisayar, tablet ya da cep telefonu ile hesaplarını anlık olarak takip etme olanağı sunar.

Şeffaf Yönetim yazılımı ile AVM Yönetimleri, AVM içerisindeki dükkân sahipleri ve kiracıların düzenli ödemelerini takip edebilir ve hızlı iletişime geçebilirsiniz. AVM yönetiminin tahsilat oranı ne kadar yüksek olursa verilen hizmet kalitesi artacak ve AVM ye gelen müşteriye yansıyacaktır.

Şeffaf Yönetim Banka entegrasyonu ve sanal pos ödeme imkânı ile AVM yönetimlerinin tahsilatlarını sorunsuz olmasını sağlamaktadır

Şeffaf Yönetim, Profesyonel Bina Yönetim Firmalarının iş hacmini büyüterek en iyi hizmet ve desteği sunmaktadır. Yönetim firmalarına özel kampanyalar ve en önemlisi firmaya özel web sayfaları oluşturarak, rakiplerine göre web sayfalarının ziyaretçi sayılarının artmasında ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

Şeffaf Yönetim, Yönetim işi yapan inşaat firmaları için yönetim kolaylığı sağlayarak, tüm kasa takibini tek noktadan yapmalarına imkan sağlar. Yönetim yaptıkları bina veya siteleri kolay ve şeffaf şekilde yönetmenin dışında, tüm sakinlere eşit mesafede durmalarını sağlar.

Şeffaf Yönetim, bir tesisin uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ve işletmenin ana faaliyet alanları dışında kalan bölümlerinde ihtiyaç ve gereklilikleri, hizmet kalitesi ile birleştiren fonksiyonel amaçları içererek yönetimin şeffaf olarak yapılmasını sağlamış olurlar.

Şeffaf Yönetim yazılımı ile İş Merkezi Yönetimleri, aidat tahakkukları, sayaç ve demirbaş borçlandırmalarını, cari borç takiplerini, gider fatura kayıtlarını, gider ödemelerini, sair gelir ödemelerini vb. hizmetleri kolaylıkla yapabilirler.

Şeffaf Yönetim yazılımı ile Rezidans Yönetimleri, aidat ve demirbaş gibi birden çok ödeme türünü borçlandırabilir bunlara günlük veya aylık gecikme cezası uygulayabilirsiniz. Toplu borçlandırma, toplu ödeme ekleme, toplu SMS hizmeti sayesinde borç bilgilendirmesini kullanıcılarına hızlı ve anlık ileterek zamandan tasarruf sağlar.