Artık daha şeffaf ve kolay!

Artık daha şeffaf ve kolay!

Hakkımızda

Şeffaf Yönetim, apartman, site, rezidans, toplu konut, AVM veya entegre tesis yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır. Kat malikleri yönetime ulaşmak ve sıkıntılarına cevap bulmakta ne kadar zorlanıyorsa, adil yöneticiler de kendilerini ve dürüst yönetimlerini anlatmakta sıkıntı çekmektedirler. Yöneticiler mali durumlarını, kişilerden alınan aidatların kullanım alanlarını, yapılan harcamaları, gelen faturaları zamanında, anlaşılır ve güvenilir bilgiyi kat malikleri tarafından online erişilebilmesini sağlamalıdır. Şeffaf Yönetim'i kullanan Apartman / Site yönetimleri, istedikleri bilgileri tanımladıkları kullanıcı adları ile kat maliklerine duyururken, kat malikleri öğrenmek istedikleri bilgileri, yönetime ait faturaları, borç-alacak bilgilerini ayrıca yönetim kurulu kararı doğrultusunda istenilen tüm diğer detayları bu platformdan görebilecektir. Bilgilendirme mesajları SMS/mail ortamında otomatik ilgililere bildirilebilecektir. Platform üzerinden banka entegrasyonları Yönetimlerin banka kayıt işlem sürelerini yarı yarıya azaltacaktır.

Yönetimler en ivedi gereksinimlerini canlı destek sayesinde anında çözebilmeleri en büyük gururumuzdur.


Vizyonumuz

Şeffaf Yönetim, seffafyonetim.com platformuna site yönetimleri ile ilk adımı attı. Şeffaf Yönetim adı altında kooperatif ve dernek yönetimlerine bu hizmeti sunmayı planlayan Şeffaf Yönetim, gelecekte de Şeffaf Yönetici adı altında Serbest Girişimcilere de dinamik ve sürekli gelişen bir sistem içerisinde yer verecektir. Network Marketing sistemi ile bireylere meslek edinme, firmalara da faaliyet alanlarını genişletme imkânı sağlayacaktır.


Misyonumuz

Şeffaf Yönetim adillikten, dürüstlükten ve şeffaflıktan ödün vermeden kullanıcılara güvenilir bilgiye şeffaf ulaşmasını sağlamaktadır.


TARİHÇEMİZ

 • Şeffaf Yönetim

  Şeffaf Yönetim

 • Site Yönetim Otomasyonu

  Site Yönetim Otomasyonu

 • Site Yönetim Otomasyonu

  Site Yönetim Otomasyonu

 • Kooperatif Otomasyonu

  Kooperatif Otomasyonu

 • Tabim Bilişim Şirket Kuruluşu

  Kuruluş

Mesken Giriş
Yönetici Giriş

Sosyal Medyada Biz